Каталог товарів
Категорії товарів
Новинки

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Акційні товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Автомагнітоли

Інтернет магазин автомагнітол

Навіть коли Ви купуєте машину в максимальній комплектації, обов'язково чогось не вистачає. Без того ж відеореєстратора сьогодні їздять тільки найвідчайдушніші, штатна магнітола в 90% випадків не виправдовує покладених на неї сподівань, та й додатковий екран в дзеркалі заднього виду не завадить.

Звичайно, прийнявши рішення про модернізацію, Ви можете відправитися на офіційне СТО з мізерним вибором комплектуючих і захмарними цінами або поїхати на авторинок, теж заплатити втридорога, але за китайський noname. Благо, існує гідна альтернатива - купіть аксесуари для автомобіля в Synteco! Наш каталог настільки великий, що не важко підібрати як «обновки» для побачили види «Жигулів», так і для новенької Land Cruiser 200, а ціни задовольнять навіть самого економного автолюбителя.

Основу асортименту становить ексклюзив. Товари торгових марок RoadRover, Incar, Swat, Prolumen, Venture, Whistler, Philips, ParkRobot, EgoLight, BluRay, AquaPower ми завозимо в Україну самостійно. Ремонт і обслуговування також проводиться у власному сервісному центрі Synteco, а гарантія на всі позиції, крім деяких акційних, становить 12 місяців. Для покупця - це чудова новина, тому що в разі шлюбу (менше 3% від загального числа продажів) або поломки після закінчення гарантії (що буває вкрай рідко), ми не будемо відправляти товар на ремонт або заміну постачальнику в іншу країну. Зробимо самостійно, швидко, і прямо в Дніпрі!

Автомагнітоли та аксесуари для Вашого авто

У світі випускається велика кількість типів автотоварів. Ми в Synteco не стали додавати в асортимент свідомо непотрібні речі на зразок магніту для зменшення витрати палива, а обмежилися лише найбільш затребуваним і потрібним кожному. В наявності є таке товари для функціонального поліпшення авто:

парктроніки;
Камери заднього виду;
СГУ;
сигналізації;
Ксенонові лампи, лінзи, комплекти монтажу;
Лампи денного світла (ДГЗ);
стробоскопи;
Світлодіоди в габарити.

Не меншою популярністю користується автозвук і різні аксесуари для салону автомобіля:

Мультимедійні системи;
Автомагнітоли 2 DIN;
Автомагнітоли 1 DIN;
Світлодіодні лампи для салону;
Акустика - динаміки та сабвуфери;
відеореєстратори;
Дзеркала заднього виду з екранами та реєстраторами.

Окремою категорією винесені товари для човнів, яхт, суден, мотоциклів, спецтехніки, басейнів і саун захищені за стандартом IP67. Вони доступні в меню «Морські аксесуари».

Як вибрати автомагнітолу

Кожен другий водій після придбання автомобіля замислюються над тим, як правильно вибрати автомагнітолу.
Для цього слід розібратися в деталях, описаних нижче.

Наведені факти вкажуть Вам, на які речі варто звернути увагу перед тим, як вибрати автомагнітолу.
Важливо пам'ятати, що від Вашого рішення буде залежати комфорт і атмосфера Вашого автомобіля, адже в дорозі хороша музика в хорошому звучанні і якості приємна всім!

Розмірковуючи над тим, яку вибрати автомагнітолу, в першу слід приділити уваги не бренду, а якістю звуку, який визначається не гучністю, а чистотою.

Важливу роль в автомагнітоли грає її вихідна потужність, яка безпосередньо пов'язана з акустичною системою автомобіля. Акустична система багато в чому впливає на якість звуку, тому часто любителям музики і хорошого звучання потрібно придбати акустику для свого автомобіля.

Також слід звернути увагу на те, яка у автомагнітоли чутливість. Кращим показником є ​​1 мкв (і менше), оскільки з таким показником не виникне проблем в місцях, де доступність сигналу зведена до мінімуму.

Гарна автомагнітола повинна володіти шумопоглинаючою функцією, а співвідношення шуму і сигналу повинна бути вище 90 дБА.
Якщо Ви звикли налаштовувати музику "на свій лад", то зверніть увагу на наявність еквалайзера в автомагнітоли.

Можливість підключення лінійних пристроїв дозволить Вам вдосконалювати звукову систему Вашого автомобіля з появою нових девайсів.

Зверніть увагу на дизайн автомагнітоли: при цьому дивіться не стільки на красу, скільки на зручність розташування кнопок, дисплей і його підсвічування, а також інші експлуатаційні характеристики (наприклад, знімна передня панель).

Слід зазначити, що розмір автомагнітоли є одним з ключових аспектів: попередньо розгляньте приладову дошку Вашого автомобіля, щоб зрозуміти, якого розміру повинна бути Ваша майбутня автомагнітола.

Якщо автомагнітола захищена від крадіжки спеціальною системою - це великий плюс. Часто дорогі магнітоли привертають увагу злодіїв, які, здійснюючи крадіжку, неабияк псують автомобіль, тому захист від крадіжки позбавить Вас від цієї неприємності.

Від кількості каналів в автомагнітоли залежить кількість динаміків, які Ви згодом зможете встановити. Тут все залежить тільки від Вашого смаку: чотирьохканальна аудіомагнітоли дозволить встановити чотири динаміки, а двухканальная, відповідно, тільки два.

До покупки автомагнітоли потрібно підходити з усією відповідальністю, тому що тільки

Новинка! Штатная магнитола Incar XTA-2201 для Nissan Juke 2015+, Corolla 2000-2006, FJ Cruiser, RAV 4 2000-2006
Новинка! Штатная магнитола Incar XTA-2201 для Nissan Juke 2015+, Corolla 2000-2006, FJ Cruiser, RAV 4 2000-2006

Штатная магнитола Incar XTA-2201 на 9 андроиде, подходит для следующих моделей авто Nissan Juke 2015+. Toyota Corolla 2000-2006, FJ Cruiser, RAV 4 2000-2006

Новинка! Автомагнитола Incar XTA-7708 формата стандартный 2DIN на 9 андроиде
Новинка! Автомагнитола Incar XTA-7708 формата стандартный 2DIN на 9 андроиде