Новинки
Акційні товари

Автомагнітоли

Інтернет магазин автомагнітол

Навіть коли Ви купуєте машину в максимальній комплектації, обов'язково чогось не вистачає. Без того ж відеореєстратора сьогодні їздять тільки найвідчайдушніші, штатна магнітола в 90% випадків не виправдовує покладених на неї сподівань, та й додатковий екран в дзеркалі заднього виду не завадить.

Звичайно, прийнявши рішення про модернізацію, Ви можете відправитися на офіційне СТО з мізерним вибором комплектуючих і захмарними цінами або поїхати на авторинок, теж заплатити втридорога, але за китайський noname. Благо, існує гідна альтернатива - купіть аксесуари для автомобіля в Synteco! Наш каталог настільки великий, що не важко підібрати як «обновки» для побачили види «Жигулів», так і для новенької Land Cruiser 200, а ціни задовольнять навіть самого економного автолюбителя.

Основу асортименту становить ексклюзив. Товари торгових марок RoadRover, Incar, Swat, Prolumen, Venture, Whistler, Philips, ParkRobot, EgoLight, BluRay, AquaPower ми завозимо в Україну самостійно. Ремонт і обслуговування також проводиться у власному сервісному центрі Synteco, а гарантія на всі позиції, крім деяких акційних, становить 12 місяців. Для покупця - це чудова новина, тому що в разі шлюбу (менше 3% від загального числа продажів) або поломки після закінчення гарантії (що буває вкрай рідко), ми не будемо відправляти товар на ремонт або заміну постачальнику в іншу країну. Зробимо самостійно, швидко, і прямо в Дніпрі!

Автомагнітоли та аксесуари для Вашого авто

У світі випускається велика кількість типів автотоварів. Ми в Synteco не стали додавати в асортимент свідомо непотрібні речі на зразок магніту для зменшення витрати палива, а обмежилися лише найбільш затребуваним і потрібним кожному. В наявності є таке товари для функціонального поліпшення авто:

парктроніки;
Камери заднього виду;
СГУ;
сигналізації;
Ксенонові лампи, лінзи, комплекти монтажу;
Лампи денного світла (ДГЗ);
стробоскопи;
Світлодіоди в габарити.

Не меншою популярністю користується автозвук і різні аксесуари для салону автомобіля:

Мультимедійні системи;
Автомагнітоли 2 DIN;
Автомагнітоли 1 DIN;
Світлодіодні лампи для салону;
Акустика - динаміки та сабвуфери;
відеореєстратори;
Дзеркала заднього виду з екранами та реєстраторами.

Окремою категорією винесені товари для човнів, яхт, суден, мотоциклів, спецтехніки, басейнів і саун захищені за стандартом IP67. Вони доступні в меню «Морські аксесуари».

Як вибрати автомагнітолу

Кожен другий водій після придбання автомобіля замислюються над тим, як правильно вибрати автомагнітолу.
Для цього слід розібратися в деталях, описаних нижче.

Наведені факти вкажуть Вам, на які речі варто звернути увагу перед тим, як вибрати автомагнітолу.
Важливо пам'ятати, що від Вашого рішення буде залежати комфорт і атмосфера Вашого автомобіля, адже в дорозі хороша музика в хорошому звучанні і якості приємна всім!

Розмірковуючи над тим, яку вибрати автомагнітолу, в першу слід приділити уваги не бренду, а якістю звуку, який визначається не гучністю, а чистотою.

Важливу роль в автомагнітоли грає її вихідна потужність, яка безпосередньо пов'язана з акустичною системою автомобіля. Акустична система багато в чому впливає на якість звуку, тому часто любителям музики і хорошого звучання потрібно придбати акустику для свого автомобіля.

Також слід звернути увагу на те, яка у автомагнітоли чутливість. Кращим показником є ​​1 мкв (і менше), оскільки з таким показником не виникне проблем в місцях, де доступність сигналу зведена до мінімуму.

Гарна автомагнітола повинна володіти шумопоглинаючою функцією, а співвідношення шуму і сигналу повинна бути вище 90 дБА.
Якщо Ви звикли налаштовувати музику "на свій лад", то зверніть увагу на наявність еквалайзера в автомагнітоли.

Можливість підключення лінійних пристроїв дозволить Вам вдосконалювати звукову систему Вашого автомобіля з появою нових девайсів.

Зверніть увагу на дизайн автомагнітоли: при цьому дивіться не стільки на красу, скільки на зручність розташування кнопок, дисплей і його підсвічування, а також інші експлуатаційні характеристики (наприклад, знімна передня панель).

Слід зазначити, що розмір автомагнітоли є одним з ключових аспектів: попередньо розгляньте приладову дошку Вашого автомобіля, щоб зрозуміти, якого розміру повинна бути Ваша майбутня автомагнітола.

Якщо автомагнітола захищена від крадіжки спеціальною системою - це великий плюс. Часто дорогі магнітоли привертають увагу злодіїв, які, здійснюючи крадіжку, неабияк псують автомобіль, тому захист від крадіжки позбавить Вас від цієї неприємності.

Від кількості каналів в автомагнітоли залежить кількість динаміків, які Ви згодом зможете встановити. Тут все залежить тільки від Вашого смаку: чотирьохканальна аудіомагнітоли дозволить встановити чотири динаміки, а двухканальная, відповідно, тільки два.

До покупки автомагнітоли потрібно підходити з усією відповідальністю, тому що тільки

Новинка! Штатная магнитола Incar XTA-2201 для Nissan Juke 2015+, Corolla 2000-2006, FJ Cruiser, RAV 4 2000-2006
Новинка! Штатная магнитола Incar XTA-2201 для Nissan Juke 2015+, Corolla 2000-2006, FJ Cruiser, RAV 4 2000-2006

Штатная магнитола Incar XTA-2201 на 9 андроиде, подходит для следующих моделей авто Nissan Juke 2015+. Toyota Corolla 2000-2006, FJ Cruiser, RAV 4 2000-2006

Новинка! Автомагнитола Incar XTA-7708 формата стандартный 2DIN на 9 андроиде
Новинка! Автомагнитола Incar XTA-7708 формата стандартный 2DIN на 9 андроиде